مارک آندره تراشتگن، دروازه بان آلمانی بارسلونا در مورد حواشی اخیر توضیح داد.

به گزارش "ورزش سه"، چندی قبل مارک آندره تراشتگن از نیمکت نشینی در ترکیب تیم ملی آلمان دوباره گله کرده بود که این بار مصاحبه او با واکنش مانوئل نویر مواجه شد و حالا و در جریان کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی بارسلونا مقابل دورتموند، مارک آندره تراشتگن تلاش کرد رابطه خود را با مانول نویر بهبود بخشیده و حواشی اخیر را پایان دهد.

دروازه بان بارسا گفت: "رقابت وجود دارد و این موضوع واضح است. بازیکنانی که نمی توانند بازی کنند علاقمند به حضور در ترکیب هستند، شما همیشه خوشحال نیستید اما این جریان طبیعی فوتبال است."

مصاحبه اخیرم؟ این احساس و انتظاری بود که من داشتم و باید آن را بیان می کردم. در سالهای اخیر می توانید ببینید که من چگونه رفتار کرده ام و معتقدم آنچه که مانوئل نویر یا دیگران گفته اند عادلانه نیست. من می خواهم به این بحث و جدال خاتمه دهم و این همان چیزی است که من به آن فکر می کنم."

تراشتگن در پاسخ به سوال خبرنگار اسپانیایی، از صحبت مجدد خودداری کرد و تلاش کرد مانع طولانی شدن تنش با دروازه بان بایرن مونیخ شود.

مالک شهر خودرو: طلسم پرسپولیس را شکستیم

ستاره ایرانی ریو آوه در فهرست این تیم برابر بلننسس حضور ندارد.

تداوم درخشش سارا شیر بیگی در تیم جدید

,تراشتگن ,نویر ,مانوئل ,اخیر ,مارک ,مارک آندره ,که من ,مانوئل نویر ,دروازه بان ,آندره تراشتگن ,مارک آندره تراشتگن

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تور زمینی وان از تبریز علی چگینی- کارشناس مهندسی صنایع وبلاگ دانش آموزی از کوچه بامداد حفظ قرآن قیمت خرید فروش خدمات تعمیر نمایندگی کولرگازی اسپلیت در شیراز-عظیمی دانلود مقاله، تحقیق دانشجویی و دانش آموزی و تجربیات معلمان اخبار نوآوری و صنعت با کسب کار دیجیتال و سرگرمی های تازه برای آینده اتوچک کیلینیک اخبار محصولات پتروشیمی